Tvrzené sklo pro Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/ 9 Pro+ 5G/ 9 4G, černá

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/ 9 Pro+ 5G/ 9 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před... více informací »
Tvrzené sklo pro Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/
Značka: Winner Group
418 Kč
Více informací
Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/ 9 Pro+ 5G/ 9 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před...

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/ 9 Pro+ 5G/ 9 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před poškozením, poškrábáním a rozbitím jeho displeje s pomocí unikátního tvrzeného 4D skla Winner Group v černé barvě. Sklo zaujme nejvyšší možnou tvrdostí 9H, která skvěle ochrání váš displej při nejrůznějších nárazech, pádech nebo tření o klíče v kapse. Díky technologii 4D má sklo zaoblené hrany a praktická oleofobní vrstva se stará o hladký povrch bez znečištění a otisků prstů. Zaoblené hrany 4D tvrzené sklo nabízí díky speciální technologii pro tepelnou úpravu dokonale zaoblené hrany, které poskytují maximální ochranu pro váš displej v případě pádu. Pomocí lisování za vysokých teplot a chemické úpravě dostává sklo krásně zaoblený povrch s jemným leštěním. Rychlá odezva Ochranné sklo má výřezy určené pro senzory, přední kameru a reproduktor, navíc vypadá velice elegantně a na dotek zaujme hladkým povrchem a 100% zachováním barev. Díky jeho maximální citlivosti nedochází k omezení ovládání, takže do poslední chvíle nepoznáte, že máte na displeji nalepené sklo. Anti-Fingerprint proti otiskům prstů Už vás nebaví neustále čistit displej? Praktická oleofobní vrstva se postará o hladký povrch displeje bez znečištění či otravných otisků prstů. Vedle toho se můžete spolehnout na jednoduchou instalaci, kterou hravě zvládne i začátečník a 100% přilnavost bez bublin.

Levný produkt Tvrzené sklo pro Realme 8 4G/ 8 Pro 4G/ 9 Pro+ 5G/ 9 4G, černá od skvělé a známé značky Winner Group snadno najdete tady teď právě až neuvěřitelně levně! Nabídka od 418 Kč.