Tvrzené sklo pro iPad Pro 11″ Fixed FIXG368

Tvrzené ochranné sklo pro iPad Pro 11'' Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu... více informací »
Tvrzené sklo pro iPad Pro 11" Fixed
Značka: FIXED
329 Kč
Více informací
Tvrzené ochranné sklo pro iPad Pro 11'' Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu...

Tvrzené ochranné sklo pro iPad Pro 11'' Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu displeje na vašem zařízení. Tvrdost 9H, perfektní citlivost dotyku, 100% průhlednost a oleofóbní úprava pro odpuzování mastnoty. Chraňte svůj displej před poškrábáním, nečistotami, otisky, ale i před tvrdými nárazy a ušetřete tak nemalé částky za výměnu displeje. Perfektně sedne na Apple iPad Pro 11″ (2018) a iPad Pro 11″ (2020).
Hodně prodávaný výrobek Tvrzené sklo pro iPad Pro 11″ můžete sehnat v pohodě na našem webu ve známé rubrice pro pc. Připravili jsme nové produkty z této populární kategorie snadno online! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce FIXED. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FIXED vyrábí kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Často hledaný produkt Tvrzené sklo pro iPad Pro 11" Fixed FIXG368 od kvalitní společnosti FIXED snadno můžete najít aktuálně na webu v akci. Aktuálně v akci od 329 Kč.