Tvrzené sklo pro iPad 10,2″ Fixed FIXG469

Tvrzené ochranné sklo pro Apple iPad Pro 10,2" Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu... více informací »
Tvrzené sklo pro iPad 10
Značka: FIXED
352 Kč
Více informací
Tvrzené ochranné sklo pro Apple iPad Pro 10,2" Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu...

Tvrzené ochranné sklo pro Apple iPad Pro 10,2″ Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu displeje na vašem zařízení. Tvrdost 9H, perfektní citlivost dotyku, 100% průhlednost a oleofóbní úprava pro odpuzování mastnoty. Chraňte svůj displej před poškrábáním, nečistotami, otisky, ale i před tvrdými nárazy a ušetřete tak nemalé částky za výměnu displeje. Perfektně sedne na Apple iPad Pro 10,2″.
Unikátní a žádaný produkt Tvrzené sklo pro iPad 10,2″ Fixed FIXG469 máte možnost sehnat rovněž na webu v oblíbené rubrice pro pc. Vyhledejte si parádní výrobky z této populární sekce za příznivou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také více skvělých kousků značky FIXED. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FIXED má na skladě špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Tento neodolatelný produkt Tvrzené sklo pro iPad 10,2" Fixed FIXG469 od této skvělé značky FIXED snadno můžete najít v naší internetové nabídce opravdu výhodně. Právě teď jen za 352 Kč.