Tvrzené sklo pro Huawei Nova 8i/Honor 50 Lite 4G, Full Glue

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Huawei Nova 8i, Honor 50 Lite 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před poškozením,... více informací »
Tvrzené sklo pro Huawei Nova
Značka: Winner Group
427 Kč
Více informací
Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Huawei Nova 8i, Honor 50 Lite 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před poškozením,...

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Huawei Nova 8i, Honor 50 Lite 4G nejúčinnější a nejlepší ochranu před poškozením, poškrábáním a rozbitím jeho displeje s pomocí unikátního tvrzeného 4D skla Winner Group v černé barvě. Sklo zaujme nejvyšší možnou tvrdostí 9H, která skvěle ochrání váš displej při nejrůznějších nárazech, pádech nebo tření o klíče v kapse. Díky technologii 4D má sklo zaoblené hrany a praktická oleofobní vrstva se stará o hladký povrch bez znečištění a otisků prstů. Zaoblené hrany 4D tvrzené sklo nabízí díky speciální technologii pro tepelnou úpravu dokonale zaoblené hrany, které poskytují maximální ochranu pro váš displej v případě pádu. Pomocí lisování za vysokých teplot a chemické úpravě dostává sklo krásně zaoblený povrch s jemným leštěním. Rychlá odezva Ochranné sklo má výřezy určené pro senzory, přední kameru a reproduktor, navíc vypadá velice elegantně a na dotek zaujme hladkým povrchem a 100% zachováním barev. Díky jeho maximální citlivosti nedochází k omezení ovládání, takže do poslední chvíle nepoznáte, že máte na displeji nalepené sklo. Anti-Fingerprint proti otiskům prstů Už vás nebaví neustále čistit displej? Praktická oleofobní vrstva se postará o hladký povrch displeje bez znečištění či otravných otisků prstů. Vedle toho se můžete spolehnout na jednoduchou instalaci, kterou hravě zvládne i začátečník a 100% přilnavost bez bublin.

Tento akční a ve slevě produkt Tvrzené sklo pro Huawei Nova 8i/Honor 50 Lite 4G, Full Glue od top výrobce Winner Group jde získat aktuálně ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 427 Kč.