Tvrzené sklo pro Galaxy Tab A 8.0 Fixed FIXG500

Tvrzené ochranné sklo pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu... více informací »
Tvrzené sklo pro Galaxy Tab A 8.0
Značka: FIXED
522 Kč
Více informací
Tvrzené ochranné sklo pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu...

Tvrzené ochranné sklo pro Samsung Galaxy Tab A 8.0 Vysoce kvalitní tvrzené sklo s tloušťkou pouhých 0,33 mm pro maximální ochranu displeje na vašem zařízení. Tvrdost 9H, perfektní citlivost dotyku, 100% průhlednost a oleofóbní úprava pro odpuzování mastnoty. Chraňte svůj displej před poškrábáním, nečistotami, otisky, ale i před tvrdými nárazy a ušetřete tak nemalé částky za výměnu displeje. Perfektně sedne na Samsung Galaxy Tab A 8.0 Výjimečný produkt jde koupit bez problémů na stránkách v oblíbené rubrice pro pc! Nyní pořídíte unikátní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu.

Velmi prodávaný produkt Tvrzené sklo pro Galaxy Tab A 8.0 Fixed FIXG500 od populárního výrobce FIXED jde koupit aktuálně pořád výhodně. Ve skvělé akci za 522 Kč.