Tvrzené sklo pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020)/SE (2022), FG

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020) nejúčinnější a nejlepší ochranu... více informací »
Tvrzené sklo pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020)/SE
Značka: Winner Group
299 Kč
Více informací
Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020) nejúčinnější a nejlepší ochranu...

Maximální ochrana displeje Poskytněte svému chytrému telefonu Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020) nejúčinnější a nejlepší ochranu před poškozením, poškrábáním a rozbitím jeho displeje s pomocí unikátního tvrzeného 4D skla Winner Group v černé barvě. Sklo zaujme nejvyšší možnou tvrdostí 9H, která skvěle ochrání váš displej při nejrůznějších nárazech, pádech nebo tření o klíče v kapse. Díky technologii 4D má sklo zaoblené hrany a praktická oleofobní vrstva se stará o hladký povrch bez znečištění a otisků prstů. Zaoblené hrany 4D tvrzené sklo nabízí díky speciální technologii pro tepelnou úpravu dokonale zaoblené hrany, které poskytují maximální ochranu pro váš displej v případě pádu. Pomocí lisování za vysokých teplot a chemické úpravě dostává sklo krásně zaoblený povrch s jemným leštěním. Rychlá odezva Ochranné sklo má výřezy určené pro senzory, přední kameru a reproduktor, navíc vypadá velice elegantně a na dotek zaujme hladkým povrchem a 100% zachováním barev. Díky jeho maximální citlivosti nedochází k omezení ovládání, takže do poslední chvíle nepoznáte, že máte na displeji nalepené sklo. Anti-Fingerprint proti otiskům prstů Už vás nebaví neustále čistit displej? Praktická oleofobní vrstva se postará o hladký povrch displeje bez znečištění či otravných otisků prstů. Vedle toho se můžete spolehnout na jednoduchou instalaci, kterou hravě zvládne i začátečník a 100% přilnavost bez bublin.

Tento kvalitní výrobek Tvrzené sklo pro Apple iPhone 6/6s/7/8/SE(2020)/SE (2022), FG od našeho známého výrobce Winner Group najdete zde teď opravdu levně! Aktuálně stojí u nás 299 Kč.