Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1

Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 se skvěle hodí pro uchování všech vašich potravin. V... více informací »
Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1
Značka: Zanussi
8 990 Kč
Více informací
Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 se skvěle hodí pro uchování všech vašich potravin. V...

Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 se skvěle hodí pro uchování všech vašich potravin. V případě, že hledáte prostorné zařízení poskytující velké množství místa, je dokonalou volbou právě pro vás. Spadá do energetické třídy F, která ušetří vaše finance a je šetrnější k životnímu prostředí. Prostorný Čistá kapacita mrazícího prostoru je 254 l, které vám nabídne dostatečné místo i pro početné rodiny. V případě poruchy nebo pozastavení přívodu energie je akumulační doba tohoto trubicového mrazáku úctyhodných 36 hodin. Je vybaven 4 kolečky, díky kterým bude jeho přesun bezproblémový. Koše & LED osvětlení Mraznička je vybavena 2 drátěnými koši, které slouží k uskladnění menších kousků potravin a umožní přehlednější uspořádání. LED osvětlení nabídne dokonalý přehled o vnitřním obsahu. Dokonale zamrazené Tato volně stojící mraznička poskytuje snadné ovládání a LCD přehledný kontrolní panel, který umožňuje nastavení vnitřních podmínek přesně podle vašich představ. Mrazící kapacita je 21 kg potravin za 24 hodin. 5 let záruka na motor Na truhlicové mrazáky od společnosti Zanussi se od 1. 4. 2020 vztahuje až do odvolání prodloužená záruční lhůta na motor v délce 5 let. Více informací zde. Diskontní produkt Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 máte možnost sehnat právě nyní tu na stránkách umístěný v kategorii mrazáky! Pořiďte si akční produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky Zanussi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Zanussi vám může poskytnout velmi kvalitní zboží.

Super výrobek Truhlicový mrazák Zanussi ZCAN26FW1 originál od značky Zanussi můžete koupit zrovna dnes napořád výhodně! Momentálně k dispozici za 8 990 Kč.