True Wireless sluchátka Sony WF-XB700, modrá

Oceněná sluchátka Sluchátka SONY WF-XB700 získala prestižní designová ocenění Reddot a IF Design. Sony WF-XB700 modrá... více informací »
True Wireless sluchátka Sony
Značka: Sony
2 299 Kč
Více informací
Oceněná sluchátka Sluchátka SONY WF-XB700 získala prestižní designová ocenění Reddot a IF Design. Sony WF-XB700 modrá...

Oceněná sluchátka Sluchátka SONY WF-XB700 získala prestižní designová ocenění Reddot a IF Design. Sony WF-XB700 modrá Bezdrátová sluchátka Sony WF-XB700 se stanou vašim oblíbeným společníkem na cestách, při sportovních aktivitách a relaxaci. Díky funkci EXTRA BASS vám budou schopny zprostředkovat silný a dynamický zvuk. Konec pokrouceným kabelům Nedělejte si už starosti se zmuchlanými, ukroucenými a jinak poškozenými kabely sluchátek a užijte si poslech naplno. Sluchátka jsou s vaším mobilním zařízením propojené pomocí technologie Bluetooth s dosahem až 10 metrů. Jejich ergonomický tvar vám skvěle padne do ucha, a ani po hodinách využívání vás nebudou nepříjemně tlačit. Dlouhodobá výdrž baterie Sluchátka budou na jedno nabití schopny přehrávat hudbu až 9 hodin. Pouzdro, které je součástí sluchátek, má však kapacitu dalších 32 hodin a už po deseti minutách v pouzdře dobije sluchátka přibližně na 60 minut přehrávání. Pohodlné ovládání Nejnovější technologie napěchovaná inovativními funkcemi. Pro ovládání hlasitosti má každé sluchátko ovládací tlačítko. Stejným tlačítkem také můžete přijímat hovory. Mikrofon součástí Neváhejte a připojte se k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a rozšiřte si možnosti jejich využití. Slovem si vyberte, jakou chcete přehrávat hudbu, zaznamenávejte si události v kalendáři a pište poznámky. Využívejte sluchátka jako handsfree díky zabudovanému mikrofonu.

Povedený produkt True Wireless sluchátka Sony WF-XB700, modrá od přední společnosti Sony je dostupný aktuálně na webu za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 299 Kč.