True Wireless sluchátka JBL Live 300TWS, bílá

JBL Live 300TWS White JBL Live 300TWS White v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový... více informací »
True Wireless sluchátka JBL Live
Značka: JBL
1 926 Kč
Více informací
JBL Live 300TWS White JBL Live 300TWS White v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový...

JBL Live 300TWS White JBL Live 300TWS White v sobě skrývají charakteristický zvuk JBL, který vám nabídne jedinečný zvukový zážitek. Tato bezdrátová sluchátka dokážou na jedno plné nabytí vydržet až 6 hodin, přičemž pouzdro nabízí dalších 14 hodin. Skvěle padnou do ucha a nabízejí širokou škálu moderních technologií, které vám umožní užít si každou skladbu naplno. Ambient Aware & TalkThru Využívejte naplno funkce Ambient Aware a TalkThru. Pomocí stisku jednoho tlačítka aktivujete Ambient Aware, čímž zesílíte zvuk ve vašem okolí a TalkThru sníží hlasitost právě přehrávané hudby. Tímto způsobem budete moci být v kontaktu se svým okolím, kdykoliv budete potřebovat. Hlasoví asistenti Nejnovější technologie na dosah s pomocí hlasových asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Přehrávejte seznamy skladeb, pište zprávy, zvedněte hovor a mnoho dalšího pomocí stisku jednoho tlačítka. Široká škála možností S technologií Bluetooth budete mít vše pod kontrolou. Užívejte si oblíbené hudební vystoupení bez rušivých drátů a využívejte k tomu různorodá zařízení od telefonů, tabletů, reproduktorů až po televize a notebooky. Jednen stisk Bez sebemenších problémů a prodlev přepínejte mezi poslechem hudby a voláním s přáteli. S pomocí sluchátek JBL Live 300TWS už nikdy nezmeškáte jediný důležitý hovor. Hands free Sluchátka skvěle nahrazují Hands free, díky zabudovanému mikrofonu jsou skvělá v situacích, kdy potřebujete v jednom okamžiku telefonovat a mít volné obě dvě ruce. Odolné vůči vodě a potu Sluchátka jsou připravena na každou situaci. Pyšní se certifikátem třídy IPX5, který značí jejich odolnost vůči dešti a potu, který je při náročném tréninku nevyhnutelný. My JBL Headphones App Nastavte si poslech hudby přesně dle vašich osobních preferencí a požadavků pomocí aplikace My JBL Headphones, které je zcela bezplatná. Kvalitní materiály & Moderní design Sluchátka vás na první pohled zaujmou svým elegantním designem. Navíc jsou vyhotovena z kvalitních materiálů a opatřena odolným pouzdrem, které slouží pro nabíjení a bezpečný přenos v době, kdy sluchátka nevyužíváte. Zcela unikátní produkt True Wireless sluchátka JBL Live 300TWS, bílá lze získat teď tu na našem webu v populární kategorii audio. Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.

Kvalitní a žádaný produkt True Wireless sluchátka JBL Live 300TWS, bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí JBL máte možnost koupit právě dnes skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 1 926 Kč.