Trouba vestavná s parní funkcí Electrolux EOD3H70X

Funkce SteamBake S funkcí SteamBake upečete doma stejně jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo... více informací »
Trouba vestavná s parní funkcí Electrolux
Značka: Electrolux
10 999 Kč
Více informací
Funkce SteamBake S funkcí SteamBake upečete doma stejně jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo...

Funkce SteamBake S funkcí SteamBake upečete doma stejně jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo vláčnější, a suché teplo zase vykouzlí zlatavou kůrku. Užívejte si pečení chutných koláčů i šťavnatého masa a křehkých ryb. Snadná údržba vaší trouby Díky technologii AquaClean můžete říci sbohem nánosům mastnoty a zbytků. Trouba odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Čištění vaší trouby je nyní snadné. LED časovač Troubu můžete ovládat zcela jednoduše díky intuitivnímu displeji a LED časovači. S LED časovačem máte pečení pokrmů pod kontrolou. Můžete snadno nastavit přesné časy pečení a trouba se postará o vše ostatní. Rychlé, efektivní a rovnoměrné pečení Tajemství rovnoměrného pečení spočívá ve správné cirkulaci vzduchu. Ventilátor účinně rozhání teplo do všech koutů, a tím udržuje stejnou teplotu v celém prostoru. Díky tomu se také trouba dříve zahřeje na požadovaný stupeň. Boční držáky Easy Entry Nerezové boční držáky Easy Entry vám usnadní manipulaci s plechy a pekáči, a to i při velkém množství pokrmu. Oceníte jistě i snadnou odnímatelnost držáků při čištění trouby.

Tento žádaný produkt Trouba vestavná s parní funkcí Electrolux EOD3H70X od známého dodavatele Electrolux je k získání právě nyní za akční cenu! Produkt momentálně prodáváme za 10 999 Kč.