Toner HP-W2033A purpurový (W2033A)

Originální tonerová kazeta HP 415A HP 415A je originální purpurová tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je... více informací »
Toner HP-W2033A purpurový (W2033A)
Značka: HP
3 278 Kč
Více informací
Originální tonerová kazeta HP 415A HP 415A je originální purpurová tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je...

Originální tonerová kazeta HP 415A HP 415A je originální purpurová tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní s modely HP LaserJet Pro M454 a MFP M479, přičemž umožňuje tisk přibližně 2 100 stran. Kazeta zaujme vysokou kvalitou tisku, odpovídající vašim pracovním potřebám a to s velice nízkými náklady. Vysoká kvalita tisku Originální tonerové kazety HP nabízí konzistentní a nepřetržitý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Kazeta splní všechny vaše pracovní potřeby a to nejen pro domácí využití, ale i pro firemní produktivitu, která zajistí bezproblémový chod vaší společnosti. Maximální produktivita a nízké náklady Tonery HP zajišťují tisk dokumentů v prémiové kvalitě, díky které budou dokonale reprezentovat vaši firmu. Díky výtěžnosti přibližně 2 100 stran podpoří toner HP produktivitu práce a současně zaujme tolik důležitým nízkonákladovým tiskem. Myslí na životní prostředí Protože je důležité také myslet na životní prostředí, jsou originální tiskové kazety HP navrženy s ohledem na snadnou recyklaci a méně odpadu kolem nás. Kazety navíc můžete rychle a jednoduše měnit i bez jakékoli další pomoci.

Tento skvělý produkt Toner HP-W2033A purpurový (W2033A) od populárního výrobce HP lze pořídit právě zde opravdu levně! V akci za cenu 3 278 Kč.