Toner HP-W1103AD dual pack černý (W1103AD)

Originální doplňovací sada toneru HP 103AD HP 103AD je originální černá doplňovací sada dvoubalení toneru určená pro laserové tiskárny řady... více informací »
Toner HP-W1103AD dual pack
Značka: HP
455 Kč
Více informací
Originální doplňovací sada toneru HP 103AD HP 103AD je originální černá doplňovací sada dvoubalení toneru určená pro laserové tiskárny řady...

Originální doplňovací sada toneru HP 103AD HP 103AD je originální černá doplňovací sada dvoubalení toneru určená pro laserové tiskárny řady Neverstop. Kazeta je kompatibilní s modely HP Neverstop 1000 a 1200, přičemž umožňuje tisk přibližně 2 500 stran na sadu. Kazeta zaujme vysokou kvalitou tisku, odpovídající vašim pracovním potřebám a to s velice nízkými náklady. Vysoká kvalita tisku Originální doplňovací sady toneru HP nabízí konzistentní a nepřetržitý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Kazeta splní všechny vaše pracovní potřeby a to nejen pro domácí využití, ale i pro firemní produktivitu, která zajistí bezproblémový chod vaší společnosti. Maximální produktivita a nízké náklady Tonery HP zajišťují tisk dokumentů v prémiové kvalitě, díky které budou dokonale reprezentovat vaši firmu. Díky výtěžnosti přibližně 2 500 stran na sadu podpoří toner HP produktivitu práce a současně zaujme tolik důležitým nízkonákladovým tiskem. Myslí na životní prostředí Protože je důležité také myslet na životní prostředí, jsou originální tiskové kazety HP navrženy s ohledem na snadnou recyklaci a méně odpadu kolem nás. Kazety navíc můžete rychle a jednoduše doplnit hladinu toneru i bez jakékoli další pomoci.

Tento kvalitní a levný výrobek Toner HP-W1103AD dual pack černý (W1103AD) od společnosti s dlouholetou tradicí HP jde získat tady teď za outletovou cenu. Nabídka již od 455 Kč.