Toner HP-CF400X černý (CF400X)

Originální tonerová kazeta HP 201X HP 201X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní... více informací »
Toner HP-CF400X černý (CF400X)
Značka: HP
2 454 Kč
Více informací
Originální tonerová kazeta HP 201X HP 201X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní...

Originální tonerová kazeta HP 201X HP 201X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní s modely HP LaserJet Pro M252, M274 a M277, přičemž umožňuje tisk přibližně 2 800 stran. Kazeta zaujme vysokou kvalitou tisku, odpovídající vašim pracovním potřebám a to s velice nízkými náklady. Vysoká kvalita tisku Originální tonerové kazety HP nabízí konzistentní a nepřetržitý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Kazeta splní všechny vaše pracovní potřeby a to nejen pro domácí využití, ale i pro firemní produktivitu, která zajistí bezproblémový chod vaší společnosti. Maximální produktivita a nízké náklady Tonery HP zajišťují tisk dokumentů v prémiové kvalitě, díky které budou dokonale reprezentovat vaši firmu. Díky výtěžnosti přibližně 2 800 stran podpoří toner HP produktivitu práce a současně zaujme tolik důležitým nízkonákladovým tiskem. Myslí na životní prostředí Protože je důležité také myslet na životní prostředí, jsou originální tiskové kazety HP navrženy s ohledem na snadnou recyklaci a méně odpadu kolem nás. Kazety navíc můžete rychle a jednoduše měnit i bez jakékoli další pomoci.

Neodolatelný výrobek Toner HP-CF400X černý (CF400X) od výrobce se zárukou kvality HP najdete aktuálně na webu opravdu výhodně! Výhodně za cenu 2 454 Kč.