Toner HP-59X černý (CF259X)

Originální tonerová kazeta HP 59X HP 59X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní s... více informací »
Toner HP-59X černý (CF259X)
Značka: HP
5 480 Kč
Více informací
Originální tonerová kazeta HP 59X HP 59X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní s...

Originální tonerová kazeta HP 59X HP 59X je originální černá tonerová kazeta určená pro laserové tiskárny řady LaserJet. Kazeta je kompatibilní s modely HP LaserJet Pro M404dn, M404dw, M404n, MFP M428dw, MFP M428fdn, MFP M428fdw, přičemž umožňuje tisk přibližně 10 000 stran. Kazeta zaujme vysokou kvalitou tisku, odpovídající vašim pracovním potřebám a to s velice nízkými náklady. Vysoká kvalita tisku Originální tonerové kazety HP nabízí konzistentní a nepřetržitý tisk dokumentů ve vysoké kvalitě. Kazeta splní všechny vaše pracovní potřeby a to nejen pro domácí využití, ale i pro firemní produktivitu, která zajistí bezproblémový chod vaší společnosti. Maximální produktivita a nízké náklady Tonery HP zajišťují tisk dokumentů v prémiové kvalitě, díky které budou dokonale reprezentovat vaši firmu. Díky výtěžnosti přibližně 10 000 stran podpoří toner HP produktivitu práce a současně zaujme tolik důležitým nízkonákladovým tiskem. Myslí na životní prostředí Protože je důležité také myslet na životní prostředí, jsou originální tiskové kazety HP navrženy s ohledem na snadnou recyklaci a méně odpadu kolem nás. Kazety navíc můžete rychle a jednoduše měnit i bez jakékoli další pomoci.Hodně oblíbený produkt Toner HP-59X černý (CF259X) dostanete přímo tu na stránkách v kategorii tonery hp. Nyní můžete najít parádní výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele HP. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce HP vám poskytuje kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento oblíbený výrobek Toner HP-59X černý (CF259X) od společnosti s výborným jménem HP máte možnost dostat na našich stránkách skutečně výhodně. Nyní za 5 480 Kč.