Tlačítkový telefon myPhone Maestro Prestige, stříbrná

Myphone Maestro Ne každý tlačítkový telefon se může pochlubit stylovým designem. Výjimkou je MyPhone Maestro stříbrná,... více informací »
Tlačítkový telefon myPhone Maestro Prestige
Značka: myPhone
990 Kč
Více informací
Myphone Maestro Ne každý tlačítkový telefon se může pochlubit stylovým designem. Výjimkou je MyPhone Maestro stříbrná,...

Myphone Maestro Ne každý tlačítkový telefon se může pochlubit stylovým designem. Výjimkou je MyPhone Maestro stříbrná, elegantní telefon se štíhlým designem, kovovým rámem a klasickou tlačítkovou klávesnicí. Jeho odolné tělo obsahuje přehlednou 2,8“ obrazovku, nabídne špičkovou výdrž baterie o kapacitě 1000 mAh a nechybí 2Mpx fotoaparát pro zachycení důležitých událostí. Snadno čitelný displej Maximální pohodlí při používání nabízí 2,8“ displej, který zaujme skvělým barevným rozsahem a čitelností. Díky kompaktnímu tvaru a zaobleným hranám telefon skvěle padne do ruky a zajišťuje snadné ovládání. MyPhone Maestro má navíc intuitivní menu, s jehož pomocí rychle najdete to, co hledáte. Mluvte bez přestávky až 12 hodin MyPhone Maestro nabízí velkou baterii o kapacitě 1000 mAh, která umožňuje provoz až 160 hodin v pohotovostním režimu nebo 12 hodin nepřetržitého hovoru na jedno nabití. Získáte tak dostatek času na práci i zábavu. Zachyťte vše důležité Pořídit kvalitní fotografie vám umožní zadní 2Mpx fotoaparát s LED bleskem. S jeho pomocí můžete zachytit všechny důležité momenty a navždy si je uložit do vašeho telefonu. Fotoaparát v telefonu se stane nenahraditelný nejen při vašich rodinných oslavách, ale také během vašich cest.

Designový kousek Tlačítkový telefon myPhone Maestro Prestige, stříbrná od přední společnosti myPhone jednoduše můžete najít tady za akční cenu! Zrovna teď v akci za 990 Kč.