TESLA TE-300

Set-top box TESLA TE-300 Multimediální set-top box TESLA TE-300 vás dokonale připraví na přenos digitálního pozemního vysílání... více informací »
TESLA TE-300
Značka: Tesla
599 Kč
Více informací
Set-top box TESLA TE-300 Multimediální set-top box TESLA TE-300 vás dokonale připraví na přenos digitálního pozemního vysílání...

Set-top box TESLA TE-300 Multimediální set-top box TESLA TE-300 vás dokonale připraví na přenos digitálního pozemního vysílání v novém formátu DVB-T2. Mezi jeho další vlastnosti patří schopnost zaznamenávat pomocí funkce TimeShift a zobrazení programového průvodce EPG, který vám zpříjemní orientaci mezi jednotlivými stanicemi. DVB-T2 bez problémů Nebojte se přechodu na nový formát DVB-T2 a pořiďte si set-top box Alma 2820, který vlastní certifikát Českých Radiokomunikací. Díky tomu budete moci své oblíbené pořady sledovat až ve Full HD rozlišení. TimeShift & EPG Nezmeškejte žádný svůj oblíbený pořad díky funkci TimeShift, která se postará o nahrání dle vašeho výběru a vy si tak budete moci zpětně program přehrát. Využívejte elektronického programového průvodce EPG, aby už vám nikdy neunikl žádný zajímavý snímek. Menu je v nabídce v českém i slovenském jazyce. Set-top box lze nastavit pomocí konektoru HDMI a SCART a portu USB přehrávač s podporou formátů MP3, JPEG a AVI. Do USB portu lze připojit až 2 TB velké externí úložiště.

Tento oblíbený kousek TESLA TE-300 od dodavatele kvalitních produktů Tesla je k sehnání online opravdu výhodně! Nyní můžete mít za 599 Kč.