TESLA SENIOR T2

DVB-T2 Set-top box TESLA SENIOR T2 Set-top box z dílny Tesly se vyznačuje především tím, že je přívětivý i ke starším lidem.... více informací »
TESLA SENIOR T2
Značka: Tesla
629 Kč
Více informací
DVB-T2 Set-top box TESLA SENIOR T2 Set-top box z dílny Tesly se vyznačuje především tím, že je přívětivý i ke starším lidem....

DVB-T2 Set-top box TESLA SENIOR T2 Set-top box z dílny Tesly se vyznačuje především tím, že je přívětivý i ke starším lidem. Nabízí proto snadné ovládání, jednoduché prostředí, a dokonce druhý ovladač navíc s většími tlačítky. Nechybí pak ani USB konektor pro připojení například flashky nebo podpora multimediálních formátů. Přehraje, co chcete Zřízení Tesla Senior T2 je ověřeno pro podporu DVB-T2 vysílání certifikátem Českých radiokomunikací. Nemusíte tak mít strach, že byste nechytli nové vysílací formáty. Navíc je vybaven USB konektorem, na který si můžete nahrávat své oblíbené pořady, v případě, že nejste doma. Přes USB můžete připojit i externí úložiště, jako je třeba flashka a přehrávat stažené filmy nebo se pochlubit uloženými fotografiemi. Maximální pohodlí Set-top box vsází zejména na jednoduché využití a přívětivost i ke starší generaci o čemž svědčí mimo jiné i druhý ovladač s nadstandardně velkými tlačítky. Velkou výhodou je i velmi snadná automatická instalace, která nevyžaduje žádné profesionální odborné pomoci. K maximálnímu pohodlí přispěje i česká lokalizace s přehledným českým menu i elektronickým průvodcem programy EPG a českým teletextem Připojení Na zádech přístroje najdete mimo jiné i LAN konektor pro připojení k internetu, což využijete zejména s předinstalovaným Youtube či dalšími stažitelnými aplikacemi Pro připojení k televizoru můžete využít jak nový HDMI port, tak i starší SCART, takže nemuste mít strach, že by Tesla zanevřela na starší televize.
Nový produkt lze nakoupit bez obtíží na našem webu zařazený v kategorii příjem tv signálu. Nyní najdete ještě další kusy ve zmíněné rubrice za super peníze. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Tesla. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt TESLA SENIOR T2 od známého dodavatele Tesla je dostupný v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Výhodně za cenu 629 Kč.