Termoska Toro, stop ventil, nerez, 1l, červená

Termoska Toro, stop ventil, nerez, 1l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na cestování,... více informací »
Termoska Toro
Značka: TORO
322 Kč
Více informací
Termoska Toro, stop ventil, nerez, 1l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na cestování,...

Termoska Toro, stop ventil, nerez, 1l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na cestování, do kanceláře i na sportování, snadno udrží nápoje teplé i studené dlouhou dobu. Termoska má dostatečně široké hrdlo pro snadné vlévání tekutin. Víčko lze použít jako kalíšek na pití. Termoska disponuje praktickým stop ventilem s kvalitním těsněním, takže z termosky nevyteče žádný nápoj. Je vyrobena z kvalitního nerezového materiálu v kombinaci stříbrné a červené barvy. Rozměry 33x8cm. Objem 1000ml.

Oblíbený a kvalitní produkt Termoska Toro, stop ventil, nerez, 1l, červená od značky TORO snadno můžete pořídit u nás opravdu levně. V akci za 322 Kč.