Termoska Toro, stop ventil, nerez, 0,75l, červená

Termoska Toro, stop ventil, nerez, 0,75l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na... více informací »
Termoska Toro
Značka: TORO
297 Kč
Více informací
Termoska Toro, stop ventil, nerez, 0,75l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na...

Termoska Toro, stop ventil, nerez, 0,75l, červená Praktická termoska Toro se stane skvělým pomocníkem na přenos vašeho pití. Je vhodná na cestování, do kanceláře i na sportování, snadno udrží nápoje teplé i studené dlouhou dobu. Termoska má dostatečně široké hrdlo pro snadné vlévání tekutin. Víčko lze použít jako kalíšek na pití. Termoska disponuje praktickým stop ventilem s kvalitním těsněním, takže z termosky nevyteče žádný nápoj. Je vyrobena z kvalitního nerezového materiálu v kombinaci stříbrné a červené barvy. Rozměry 24×6,5cm. Objem 750ml.

Tento akční produkt Termoska Toro, stop ventil, nerez, 0,75l, červená od společnosti s úžasnou pověstí TORO můžete nakoupit zrovna výhodně! Akční ceny od 297 Kč.