Termohrnek Toro, 320ml, červeno růžový

Termohrnek Toro, 320ml, červeno růžový Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je... více informací »
Termohrnek Toro
Značka: TORO
269 Kč
Více informací
Termohrnek Toro, 320ml, červeno růžový Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je...

Termohrnek Toro, 320ml, červeno růžový Praktický termohrnek Toro se stane skvělým pomocníkem na uchování správné teploty vašeho pití. Je vyrobený z kvalitního nerezového materiálu se dvěma stěnami v červeno růžové barvě. Součástí termohrnku je i plastové víčko, které se dá jednoduchým pohybem otevřít, zároveň se dá bez problému odšroubovat a díky gumě zabraňuje vylití nápoje při pohybu. Termohrnek využijete jak v létě, tak i v zimě, při cestování, v kanceláři nebo ve své domácnosti, snadno udrží nápoje teplé i studené dlouhou dobu. Objem 320l.

Tento kvalitní a levný výrobek Termohrnek Toro, 320ml, červeno růžový od společnosti s úžasnou pověstí TORO lze nakoupit online napořád výhodně. Akční cena 269 Kč.