Tablet Huawei MatePad T8 2+ 32GB Wifi, TA-MPT32WLOM

Skvělý požitek ze sledování HUAWEI MatePad T 8 je ideální na sledování vašich oblíbených filmů nebo na čtení elektronických... více informací »
Tablet Huawei MatePad T8 2+ 32GB Wifi
Značka: Huawei
2 916 Kč
Více informací
Skvělý požitek ze sledování HUAWEI MatePad T 8 je ideální na sledování vašich oblíbených filmů nebo na čtení elektronických...

Skvělý požitek ze sledování HUAWEI MatePad T 8 je ideální na sledování vašich oblíbených filmů nebo na čtení elektronických knih. Disponuje solidním rozlišením 1280×800 s poměrem 80 procent obrazovky k tělu což vám poskytuje dostatek místa pro perfektní obraz. Skvělý výkon HUAWEI MatePad T 8 je vybaven čipovou sadou s osmi jádry, která poskytuje špičkový výkon jak na hry, tak na běžné používání ať už v práci nebo doma. Elegantní a skladný HUAWEI MatePad T 8 je lehce přenosný, elegantní a velmi odolný díky kovovému tělu. Kvůli jeho kompaktním rozměrům a hmotnosti pouhých 310 g skvěle padne do ruky. Je tak vhodný převážně pro studenty nebo jen tak do autobusu pro zábavu. Velká kapacita baterie Disponuje velkou baterií o velikosti 5100 mAh s dlouhou životností. Díky tomu vydrží dlouhou dobu na jedno nabití, což vám umožní sledovat až 12 hodin videa nebo 12 hodin prohlížet webové stránky. Operační systém EMUI10 EMUI10 vám umožňuje rychlé spouštění a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Díky tmavému režimu, který nabízí je čtení příjemnější jak ve dne, tak i v noci. Čtení lepší než kdy dřív Čtení na tabletu je pohodlnější díky režimu eBook, který přináší naprosté potěšení ze čtení. Působí tak téměř jako čtení ze skutečných knih. Tablet také umožňuje inteligentní nastavení kontrastu, jasu a definice. Navrženo pro vaše děti Tento tablet nabízí vzdělávací a zároveň zábavné aplikace pro děti . Vylepšený režim Eye Comfort navíc pomáhá chránit oči vašich dětí a upozorňuje je na špatný úhel sledování obrazovky. Návod na instalaci aplikací v nových zařízeních HUAWEI Phone Clone AppGallery Petal Search Phone Clone je ten nejrychlejší a nejbezpečnější způsob přenosu kontaktů, fotek, videí, nastavení a aplikací z vašeho původního telefonu do nového telefonu HUAWEI. Nová generace HUAWEI obchodu s aplikacemi. Místo kde najdete spoustu užitečných a zábavných aplikací a her. AppGallery nabízí přehledné rozhraní a mnoho funkcí. HUAWEI Petal Search je nový a jednoduchý nástroj pro vyhledávání a stahování aplikací. Více zde: Více zde: Naleznete zde:
Kvalitní produkt Tablet Huawei MatePad T8 2+ 32GB Wifi, TA-MPT32WLOM jde pořídit zrovna tady u nás v oblíbené kategorii notebooky. Připravili jsme pro vás ostatní kusy z této populární rubriky ve výprodejové akci. Známý výrobce Huawei má špičkové výrobky. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Huawei. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný výrobek Tablet Huawei MatePad T8 2+ 32GB Wifi, TA-MPT32WLOM od spolehlivé značky Huawei máte možnost sehnat zrovna ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 2 916 Kč.