Switch Tenda TEF1106P-4-63W, PoE

Mějte dohled nad vším, co se děje Tenda TEF1106P je přepínač PoE s duálními vstupními porty navržený v souladu se standardy... více informací »
Switch Tenda TEF1106P-4-63W
Značka: TENDA
859 Kč
Více informací
Mějte dohled nad vším, co se děje Tenda TEF1106P je přepínač PoE s duálními vstupními porty navržený v souladu se standardy...

Mějte dohled nad vším, co se děje Tenda TEF1106P je přepínač PoE s duálními vstupními porty navržený v souladu se standardy IEEE 802.3at/af. Přepínač poskytuje maximální výstupní výkon 63 a 30 W pro jeden port. Je vybaven rozšířeným režimem a funkcí QoS a je ideální volbou pro malé a střední firmy, supermarkety nebo restaurace. Přenos dat až do 250 metrů S ohledem na rozdílné možnosti monitorování podporuje přepínač přenos dat až do 250 metrů. Monitorovací centrum a monitorovaný objekt tak nemusí být na jednom místě. Perfektní ochrana proti bouřce Profesionální ochrana proti bouřce s 6 kV pro up-linkové porty a 4 kV pro napájení, které dokonale chrání spínače před indukčním úderem blesku. Funkce QoS Díky funkci QoS jsou klíčová video data upřednostňovány, což zajistí stabilní a plynulý přenos záznamu bez přerušení. Kvalitní a žádaný produkt Switch Tenda TEF1106P-4-63W, PoE máte možnost sehnat prostě na našich stránkách v kategorii notebooky. Nyní koupíte zcela nové produkty z této rubriky za super peníze! Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky TENDA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce TENDA dlouhodobě vyrábí top zboží skutečně levně.

Hodně povedený produkt Switch Tenda TEF1106P-4-63W, PoE od společnosti s výborným jménem TENDA je k dispozici právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Nyní lze objednat jen za 859 Kč.