Stropní světlo Yeelight XD125KID, LED, dětská edice

Jemné světlo bez blikání Světlo v lampě prochází vysoce efektivní deskou sloužící k jeho dokonalému rozptýlení. Zdravý... více informací »
Stropní světlo Yeelight XD125KID
Značka: Yeelight
2 389 Kč
Více informací
Jemné světlo bez blikání Světlo v lampě prochází vysoce efektivní deskou sloužící k jeho dokonalému rozptýlení. Zdravý...

Jemné světlo bez blikání Světlo v lampě prochází vysoce efektivní deskou sloužící k jeho dokonalému rozptýlení. Zdravý zdroj světla s technologií proti blikání pak zajišťuje stabilní světlo, které chrání dětský zrak. Přirozené světlo a přirozené barvy Lampa je vybavena 240 LED diodami s vysokým indexem podání barev Ra95, díky čemuž barvy vypadají stejně jako na přirozeném slunečním světle. Útulné noční světlo Lampa disponuje režimem nočního světla, který přináší vzhled nočního měsíce. V režimu nočního světla vytváří lampa světelný tok 0,1 lumenu. Ovládání pomocí mobilu Připojte se přes aplikaci a kontrolujte tak světlo v dětském pokoji naprosto jednoduše. Odolné proti prachu Řekněte nepořádku sbohem. Certifikace IP60 zajišťuje odolnost proti hmyzu a prachu. Bluetooth dálkový ovladač Stmívání, teplota barvy, režim nočního světla, zapnutí a vypnutí. Toto vše lze ovládat jednoduše díky přiloženému dálkovému ovladači.

Kvalitní a oblíbený produkt Stropní světlo Yeelight XD125KID, LED, dětská edice od našeho známého výrobce Yeelight snadno získáte na našich stránkách výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 2 389 Kč.