Stropní světlo Yeelight XD092W Crystal mini

Světlo vás doma přivítá Je ideální volbou pro osvětlení chodeb a teras. Také ho skvěle využijete u vchodu do vašeho domu či... více informací »
Stropní světlo Yeelight XD092W
Značka: Yeelight
699 Kč
Více informací
Světlo vás doma přivítá Je ideální volbou pro osvětlení chodeb a teras. Také ho skvěle využijete u vchodu do vašeho domu či...

Světlo vás doma přivítá Je ideální volbou pro osvětlení chodeb a teras. Také ho skvěle využijete u vchodu do vašeho domu či bytu. Má 25 centimetrů v průměru a vynikající konstrukci, která zabraňuje vniknutí hmyzu. Se zabudovaným duálním senzorem a věrným podáním barev Yeelight Mini osvětlí váš domov automaticky když ho lidé budou míjet. Duální senzorové světlo Už žádné další hledání vypínače poté, co přijdete večer domů. Infračervený senzor automaticky rozsvítí světlo, když člověk vstoupí do místnosti. Po 60 sekundách se světlo automaticky vypne, pokud není detekován žádný pohyb. Yeelight také využívá světelný senzor, díky kterému se automaticky vypíná během dne (automaticky se vypíná po 60 sekundách, 150 cm dosah pohybového čidla.) Navrženo proti hmyzu Verandy a balkony přitahují během léta mnoho hmyzu, hlavně pokud jsou osvětlené. Díky dobře navrženému designu je světlo jednoduché na čištění a zabraňuje hmyzu vniknutí dovnitř. Kvalitní provedení Yeelight Mini není příjemné pouze esteticky, ale je i velice bezpečné a odolné. Věrné podání barev Index vykreslování barev dosahuje vysoké hodnoty (Ra90), díky tomu vypadají barvy stejně jako venku na slunečním světle.

Tento velmi oblíbený produkt Stropní světlo Yeelight XD092W Crystal mini od dodavatele s dlouholetou historií Yeelight lze získat tady ve slevě. Nyní nakoupíte za 699 Kč.