Šťouchadlo na brambory de Buyer 270103, nerez/bukové dřevo

Šťouchadlo na brambory Kuchyňské šťouchadlo na brambory je vyrobeno kombinací nerezové oceli a bukového dřeva. Šťouchadlo je... více informací »
Šťouchadlo na brambory de Buyer
Značka: De Buyer
539 Kč
Více informací
Šťouchadlo na brambory Kuchyňské šťouchadlo na brambory je vyrobeno kombinací nerezové oceli a bukového dřeva. Šťouchadlo je...

Šťouchadlo na brambory Kuchyňské šťouchadlo na brambory je vyrobeno kombinací nerezové oceli a bukového dřeva. Šťouchadlo je navrženo tak, aby usnadnilo každodenní vaření. Mimo šťouchané brambory se dá také použít na zeleninové pyré. Ergonomická dřevěná rukojeť zůstane při vaření chladná, takže nedojde k popálení a její ošetření včelím voskem zaručí dlouhou životnost. Tento skvělý výrobek lze nakoupit prostě na našem webu umístěný v rubrice kuchyňské pomůcky! Vyberte si parádní zboží ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Oblíbený dodavatel De Buyer pro své zákazníky nabízí top sortiment. Nové kousky každý den. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele De Buyer. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento unikátní produkt Šťouchadlo na brambory de Buyer 270103, nerez/bukové dřevo od výrobce s dobrým jménem De Buyer snadno můžete sehnat tady a teď v akci! Produkt momentálně prodáváme za 539 Kč.