Stolní mixér Concept COOK Multi Blender SM1000, 1500W

Vařící mixér Concept SM1000 Vařící mixér Univerzální pomocník, který zvládá kromě mixování i vaření. Můžete v něm... více informací »
Stolní mixér Concept COOK Multi
Značka: CONCEPT
2 419 Kč
Více informací
Vařící mixér Concept SM1000 Vařící mixér Univerzální pomocník, který zvládá kromě mixování i vaření. Můžete v něm...

Vařící mixér Concept SM1000 Vařící mixér Univerzální pomocník, který zvládá kromě mixování i vaření. Můžete v něm tedy mixovat, vařit nebo dělat obě činnosti současně. Příprava polévek a výborných omáček je již jednodušší než kdy dřív. V balení je také kuchařka, ze které můžete čerpat inspiraci a hlavně ochutnávat nová jídla. Když si nebudete vědět rady, co uvařit, stačí otevřít kuchařku a vybrat si z rozmanitých receptů. Pokud však nebudete mít kuchařku po ruce, stačí si stáhnout aplikaci Concept Vaření. Přednastavené programy 22 000 otáček za minutu představuje neskutečnou rychlost. Vložené suroviny jsou okamžitě zpracovány a získají dokonale jemnou krémovou konzistenci. Concept SM1000 zajistí skvělý výsledek nejen díky extrémně vysokému počtu otáček, ale také pomocí 4 přednastavených programů s funkcí vaření. Vyberte si tak, co zrovna potřebujete, vložte ingredience a o nic víc se starat nemusíte. Výkonný motor Mixér SM1000 disponuje výkonným motorem s příkonem 1500W, díky kterému si poradí opravdu se vším. Mixér je vybaven 6 nerezovými noži usazenými ve 2 úrovních pro dokonalý výsledek. S ledem, ořechy či zmrzlým ovocem si mixér poradí velmi snadno. Pulse/Ice Tlačítko Pulse/Ice využijete na potraviny, které stačí mixovat kratší dobu. Jedná se o přerušovaný chod, díky kterému můžete jednoduše kontrolovat jejich hrubost. Hodí se např. na sekání ořechů, čerstvých bylinek nebo drcení ledu. Tuto funkci využijete i při závěrečném čištění mixéru. Stačí voda, pár kapek jaru a párkrát po sobě zmáčknout tlačítko Pulse/Ice. Rychlé a jednoduché čištění. Bezpečné použití Mixér je vybaven bezpečnostní pojistkou, se kterou máte jistotou, že se vám omylem nespustí bez správně usazené nádoby a víka. Nechybí ani protiskluzová ochrana pro větší stabilitu během práce. Robustní skleněná nádoba o objemu 1,75 l je odolná vůči vysokým teplotám, a navíc nezachycuje pachy a chutě. Je opatřena dobře těsnícím víkem s integrovanou odměrkou. Po jejím vyjmutí získáte otvor, kterým můžete doplnit suroviny v okamžiku, kdy je mixér vypnutý, aniž byste museli odejmout celé víko.

Zlevněný kus Stolní mixér Concept COOK Multi Blender SM1000, 1500W od známé společnosti CONCEPT je k dispozici již dnes výhodně! Právě nyní za 2 419 Kč.