Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106, 3000W

Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106 je vhodný pro grilování s rodinou i přáteli. Pracovní plocha... více informací »
Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106
Značka: Severin
11 979 Kč
Více informací
Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106 je vhodný pro grilování s rodinou i přáteli. Pracovní plocha...

Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106 je vhodný pro grilování s rodinou i přáteli. Pracovní plocha 1300 cm2 pojme dostatek surovin a vy tak můžete grilovat víc jídel najednou. Grilovací desky jsou opatřeny nepřilnavým povrchem a čištění je velmi jednoduché. Snadná obsluha Gril Severin SEVO GT PG 8106 s poklopem disponuje nastavitelným termostatem, díky kterému si připravíte jídlo dle svých představ. Součásti balení je také termosonda, se kterou rychle poznáte, kdy je pokrm hotový.
Tento skvělý produkt Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106, 3000W můžete pořídit právě tady na našem webu v oblíbené rubrice grily. Nyní si můžete pořídit ostatní výrobky ve zmiňované sekci za rozumné peníze. To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Severin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Stolní gril Severin SEVO GT PG 8106, 3000W od výrobce Severin dostanete v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 11 979 Kč.