Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST PG 8114, 3000W

Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST PG 8114 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je... více informací »
Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST
Značka: Severin
4 238 Kč
Více informací
Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST PG 8114 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je...

Skvělý oběd pro celou rodinu Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST PG 8114 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je opatřen větrným štítem. Pracovní plocha 996 cm2 pojme dostatek surovin a vy tak můžete grilovat víc jídel najednou. Grilovací rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli a čištění je velmi jednoduché. Snadná obsluha Gril Severin DIGITAL BOOST PG 8114 disponuje nastavitelným termostatem, díky kterému si připravíte jídlo dle svých představ. Gril obsahuje power box s vestavěným bezpečnostním spínačem. Speciálně vyvinutá reflektorová vana zajišťuje optimální distribuci tepla.

Nejprodávanější produkt Stolní gril Severin SENOA DIGITAL BOOST PG 8114, 3000W od společnosti s předním postavením na trhu Severin pohodlně nakoupíte právě zde se slevou! Akční cena již od 4 238 Kč.