Stojanový gril Severin SENOA BOOST S PG 8117, 3000W

Skvělý oběd pro celou rodinu Stojanový gril Severin SENOA BOOST S PG 8117 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je... více informací »
Stojanový gril Severin SENOA BOOST
Značka: Severin
3 969 Kč
Více informací
Skvělý oběd pro celou rodinu Stojanový gril Severin SENOA BOOST S PG 8117 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je...

Skvělý oběd pro celou rodinu Stojanový gril Severin SENOA BOOST S PG 8117 je vhodný pro použití vevnitř i venku, jelikož je opatřen větrným štítem. Pracovní plocha 996 cm2 pojme dostatek surovin a vy tak můžete grilovat víc jídel najednou. Grilovací rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli a čištění je velmi jednoduché. Snadná obsluha Gril Severin BOOST S PG 8117 disponuje nastavitelným termostatem, díky kterému si připravíte jídlo dle svých představ. Gril obsahuje power box s vestavěným bezpečnostním spínačem. Speciálně vyvinutá reflektorová vana zajišťuje optimální distribuci tepla.

Tento akční a ve slevě kousek Stojanový gril Severin SENOA BOOST S PG 8117, 3000W od top značky Severin můžete sehnat právě nyní za parádní cenu! Nyní pořídíte za super cenu 3 969 Kč.