Stereo audio kabel Emos SM7031W, jack/jack, 1m, bílý

Audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů,... více informací »
Stereo audio kabel Emos SM7031W
Značka: Emos
198 Kč
Více informací
Audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů,...

Audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů, nabízí k propojení dvou zařízení audio kabel, kterým lze propojit například chytrý telefon s rádiem v autě nebo s reproduktorem u vás doma. Tento kabel o délce 1 m je zakončen konektorem 3,5 mm vidlice přímá na jedné straně a konektorem 3,5 mm vidlice úhlová na straně druhé.
Oblíbený produkt jde koupit rovnou tady a teď na našich stránkách ve známé sekci audio kabely! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To ale však není vše, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní produkt Stereo audio kabel Emos SM7031W, jack/jack, 1m, bílý od známého předního výrobce Emos máte možnost koupit u nás nyní za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 198 Kč.