Stereo audio kabel Emos SM5102, jack/zásuvka, 2,5m

Stereo kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů,... více informací »
Stereo audio kabel Emos SM5102
Značka: Emos
36 Kč
Více informací
Stereo kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů,...

Stereo kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů, nabízí k propojení dvou zařízení stereo kabel, kterým lze propojit zejména PC, MP3, SPEAKERY, Hi-Fi a další přístroje. Případnému rušení přenášeného signálu zamezí jeho kvalitní stínění. Tento kabel o délce 2,5 m je zakončen konektorem 3,5 mm vidlice na jedné straně a konektorem 3,5 mm zásuvka na straně druhé. Vynikající kus Stereo audio kabel Emos SM5102, jack/zásuvka, 2,5m naleznete bezstarostně na našich stránkách ve známé kategorii audio kabely. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této kategorie za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kousků od dodavatele Emos. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Emos pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se!

Tento skvělý produkt Stereo audio kabel Emos SM5102, jack/zásuvka, 2,5m od společnosti s výborným jménem Emos získáte online za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 36 Kč.