Stereo audio kabel Emos SB5303, 2x cinch/jack, 3m

Stereo audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých... více informací »
Stereo audio kabel Emos
Značka: Emos
132 Kč
Více informací
Stereo audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých...

Stereo audio kabel Emos Česká společnost EMOS, která se řadí mezi spolehlivé výrobce vynikající především kvalitou svých produktů, nabízí k propojení dvou zařízení stereo audio kabel, kterým lze propojit zejména PC, MP3, SPEAKERY, Hi-Fi a další přístroje. Případnému rušení přenášeného signálu zamezí jeho kvalitní stínění. Tento audiokabel o délce 3 m je zakončen dvojicí RCA CINCH konektorů na jedné straně a klasickým 3,5mm JACKEM na straně druhé. Tento exkluzivní produkt jde nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci audio kabely. Nyní koupíte kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu.

Diskontní kousek Stereo audio kabel Emos SB5303, 2x cinch/jack, 3m od společnosti s předním postavením na trhu Emos dostanete u nás nyní výhodně. K sehnání zrovna v akci za 132 Kč.