Speciální čistič praček Electrolux

Vzhledem k častému používání praček může dojít ke stavu, kdy v těsnění dvířek, potrubí či bubnu se nahromadí zbytky pracích prostředků a... více informací »
Speciální čistič praček Electrolux
Značka: Electrolux
159 Kč
Více informací
Vzhledem k častému používání praček může dojít ke stavu, kdy v těsnění dvířek, potrubí či bubnu se nahromadí zbytky pracích prostředků a...

Vzhledem k častému používání praček může dojít ke stavu, kdy v těsnění dvířek, potrubí či bubnu se nahromadí zbytky pracích prostředků a jiných nečistot. Prostředek Electrolux Super-Clean využívá speciálních účinných enzymů, díky kterým dokáže důkladně vyčistit a odmastit spotřebič. Tím také předejdete nepříjemnému pachu a tvorbě skvrn na prádle. V jednom balení se nachází rovnou dvě dávky.Přípravek je vhodný pro čištění těsnění dvířek a jiných míst, kde se mohou usazovat nečistoty. Vaše spotřebiče vyčistí opravdu důkladně a všechny vnitřní části spotřebiče zanechá dokonale čisté. Použití je snadné – do sklenice nalijete čtvrt litru vlažné vody, ve které rozpustíte obsah malého sáčku s číslem 1, který obsahuje enzymy rozkládající rosolovité usazeniny. Vaši pračku nastavíte na krátký program 40 st. Celsia. Jakmile pračka přestane napouštět vodu, vlijte sklenici do dávkovače pracích prostředků, pračku nechte běžet cca 5 minut. Poté ji vypněte, a nechte prostředek působit 3-4 hodiny nebo přes noc. Pak nastavte program vypouštění a nechte vodu odčerpat. Nyní obsah velkého sáčku s odvápňovačem – číslo 2 – nasypte do dávkovače pracích prostředků a zapněte program 60°C bez předpírky. Na konci programu nastavte jedno nebo dvě dodatečné máchání ve studené vodě.

Často hledaný výrobek Speciální čistič praček Electrolux od značky Electrolux jednoduše můžete sehnat tady a teď za parádní cenu. Nyní pořídíte od 159 Kč.