Soundbar Samsung HW-T420

Soundbar Samsung HW-T420/EN 150W 2.1.Ch Propojte svou televizi Samsung s tímto praktickým soundbarem jednoduše přes Bluetooth a užijte... více informací »
Soundbar Samsung HW-T420
Značka: Samsung
2 889 Kč
Více informací
Soundbar Samsung HW-T420/EN 150W 2.1.Ch Propojte svou televizi Samsung s tímto praktickým soundbarem jednoduše přes Bluetooth a užijte...

Soundbar Samsung HW-T420/EN 150W 2.1.Ch Propojte svou televizi Samsung s tímto praktickým soundbarem jednoduše přes Bluetooth a užijte si plnější zvuk a hlubší basy v pohodlí vašeho domova. Celkem 3 reproduktory a výkonný 6,5″ subwoofer s intenzivními hlubokými basy vám zajistí větší rozsah a obklopí vás bohatým zvukem. Chytrá optimalizace audia Soundbar umí analyzovat zdroj zvuku a nabídne vám jeho optimalizaci podle daného obsahu. Uslyšíte tak skvěle vyladěný zvuk ze sportovního utkání, ale i tiché dialogy. Vhodný také pro hráče Díky Hernímu režimu se nemusíte obávat složitého nastavování zvuku. Zapojte konzoli a ihned si užijte perfektní zvukové efekty a čistý zvuk zbavený nežádoucích ruchů. Hraní her nyní bude o poznání jednodušší, protože se soundbar postará o to, abyste zvuky slyšeli ze správného směru a nic vám neuniklo. Jednoduché a praktické ovládání Potěší vás také praktický ovladač One Remote Control, který je součástí televize Samsung, díky němuž můžete ovládat také hlavní funkce soundbaru, jako je zapnutí/vypnutí, hlasitost a zvukové efekty. Na většinu vašich potřeb vám tedy postačí pouze jeden ovladač.

Ve slevě kousek Soundbar Samsung HW-T420 od top značky Samsung snadno můžete získat již dnes za super cenu. Nabídka již od 2 889 Kč.