SMART prodlužovačka Denver SHP-300U

Chytrá prodlužovačka Denver SHP-300U Chytrý prodlužovací kabel 3v1 Denver SHP-300U se stane všestranným pomocníkem do každé domácnosti. Nejenže... více informací »
SMART prodlužovačka Denver SHP-300U
Značka: Denver
1 163 Kč
Více informací
Chytrá prodlužovačka Denver SHP-300U Chytrý prodlužovací kabel 3v1 Denver SHP-300U se stane všestranným pomocníkem do každé domácnosti. Nejenže...

Chytrá prodlužovačka Denver SHP-300U Chytrý prodlužovací kabel 3v1 Denver SHP-300U se stane všestranným pomocníkem do každé domácnosti. Nejenže vám zajistí připojení domácích spotřebičů prostřednictvím 3 klasických zásuvek a 4 USB portů, ale po spárování pomocí Wi-Fi budete moci připojená zařízení ovládat na dálku nebo měřit jejich spotřebu pomocí mobilního telefonu. Měřte spotřebu připojených zařízení Chcete vědět, kolik elektrické energie požírají vaše domácí spotřebiče? Není nic snazšího, než si pořídit chytrou prodlužovačku Denver, která vám po připojení domácích spotřebičů pomocí 3 klasických zásuvek a 4 USB portů umožní po spárování s domácí Wi-Fi měřit prostřednictvím mobilní aplikace Denver Smart Home jejich výkon a ušetřit tak nemalé peníze za elektřinu. Dálkové ovládání spotřebičů Pro vypnutí nebo zapnutí připojených zařízení se už ani nemusíte nacházet doma. Prostřednictvím Wi-Fi 2,4 GHz připojení a mobilní aplikace Denver Smart Home můžete ovládat přístroje i na dálku a to včetně nastavení časovače nebo odpočtu.

Zcela unikátní výrobek SMART prodlužovačka Denver SHP-300U od výrobce se zárukou kvality Denver snadno najdete momentálně pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 1 163 Kč.