SMART LED žárovka Yeelight DP1201, retro

LED SMART žárovka, filament Yeelight DP1201 Smart LED žárovka poskytující teplé bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou... více informací »
SMART LED žárovka Yeelight
Značka: Yeelight
499 Kč
Více informací
LED SMART žárovka, filament Yeelight DP1201 Smart LED žárovka poskytující teplé bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou...

LED SMART žárovka, filament Yeelight DP1201 Smart LED žárovka poskytující teplé bílé světlo se rychle stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Chytrá žárovka je vybavena Wi-Fi přijímačem, který vám poskytne možnost propojení s aplikací Yeelight na vašem mobilním zařízením, čímž budete moci regulovat její fungování i vzdáleně. Její celková životnost je přibližně 25 000 hodin. Podle vašich představ Chytrá žárovka Yeelight LED Smart je připravena vám poskytnout požadovaný typ světla podle druhu vaší činnosti. Díky toho si budete moci navolit ideální intenzitu v rozmezí od 5% do 100%. Díky otevřenému designu působí při minimální intenzitě dekorativně. Postupné zesvětlení Máte problémy se vstáváním? Světla si můžete jednoduše nastavit tak, aby se postupně zesvětlovala, abyste v čase budíku byli připraveni. Opačný princip můžete zase uplatnit před spaním. Nejmodernější technologie v akci Využívejte nejnovější technologie přímo u vás doma. Pomocí propojení s Wi-Fi budete moci ovládat žárovku pomocí hlasových asistentů, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. K ovládání budete moci samozřejmě využít i svůj smartphone či tablet. Odkudkoli na světě Stáhněte si do svého mobilního zařízení aplikaci Yeelight a mějte vše pod kontrolou z jakéhokoli místa na světě. Bojíte se, že jste nechali rozsvíceno? Jednoduše si vše zkontrolujte v mobilní aplikaci a žárovku popřípadě vypněte/zapněte na dálku.Výjimečný a žádaný kus jde koupit aktuálně tady a teď na našem webu ve známé rubrice led žárovky. Podívejte se na jiné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na více kvalitních produktů značky Yeelight. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Yeelight pro své zákazníky dodává vynikající zboží .

Kvalitní kus SMART LED žárovka Yeelight DP1201, retro od známého předního výrobce Yeelight k dostání tady nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně za 499 Kč.