Sluchátka přes hlavu Audio-Technica ATH-AVC500

Audio-Technica ATH- AVC500 Vynikající sluchátka AVC500 od firmy Audio-Technica vás okouzlí svým překvapivě čistým a silným přednesem i maximálně... více informací »
Sluchátka přes hlavu Audio-Technica
2 289 Kč
Více informací
Audio-Technica ATH- AVC500 Vynikající sluchátka AVC500 od firmy Audio-Technica vás okouzlí svým překvapivě čistým a silným přednesem i maximálně...

Audio-Technica ATH- AVC500 Vynikající sluchátka AVC500 od firmy Audio-Technica vás okouzlí svým překvapivě čistým a silným přednesem i maximálně pohodlným nošením. Je ideální pro domácí poslech, ale i pro ty, kteří každý den pracují se zvukem a potřebují slyšet každý detail. Prémiový poslech Hi-Fi sluchátka jsou osazena velkými 53mm CCAW měniči, díky čemuž dokážou vykouzlit opravdu silný zvuk. Vysoká citlivost jim pak dává do vínku i skvělou reprodukci v hlasitých dynamických hladinách i v těch nejjemnějších. Bass-port se pak postará o to, aby při poslechu vyzněly i basy. Dokonalý komfort Další velkou výhodou, kterou oceníte jak při domácním poslechu, tak i při osmihodinovém pracovním zápřahu je maximální pohodlí při nošení. To slibuje zejména přizpůsobivý hlavový most se silným polstrováním i měkké náušníky.

Tento velmi žádaný výrobek Sluchátka přes hlavu Audio-Technica ATH-AVC500 originál od výrobce Audio-Technica snadno získáte bezpečně online za outletovou cenu! Nyní získáte od 2 289 Kč.