Škrabka na brambory Victorinox VX760733

Škrabka na brambory Victorinox VX760733 Švýcarská značka Victorinox má své počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí... více informací »
Škrabka na brambory Victorinox
Značka: Victorinox
204 Kč
Více informací
Škrabka na brambory Victorinox VX760733 Švýcarská značka Victorinox má své počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí...

Škrabka na brambory Victorinox VX760733 Švýcarská značka Victorinox má své počátky už v roce 1884 a od té doby se výrazně rozrostla, vyrábí celou řadu produktů a také expanduje do celého světa. Známá je především pro svůj originální švýcarský vojenský nůž, ale v nabídce má také příbory, hodinky, cestovní vybavení nebo parfémy. Jde o zavedenou společnost, která se pyšní prvotřídní kvalitou svých výrobků. Kvalitní zpracovnání Tato škrabka je určena pro škrábání brambor, kořenové zeleniny nebo třeba ovoce, a můžete se spolehnout, že manipulace s ní bude maximálně pohodlná. Rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu, čepel z nerezové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost, a proto ji po krájení můžete vložit i do myčky nádobí.

Žádaný produkt Škrabka na brambory Victorinox VX760733 od kvalitní značky Victorinox snadno získáte právě teď u nás za výborné peníze! Momentálně k dispozici za 204 Kč.