Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro, 400ml

Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro, 400ml Praktický skleněný hrnek Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší kuchyni. Sklenice je vyrobena z... více informací »
Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro
Značka: TORO
241 Kč
Více informací
Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro, 400ml Praktický skleněný hrnek Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší kuchyni. Sklenice je vyrobena z...

Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro, 400ml Praktický skleněný hrnek Toro se stane skvělým doplňkem ve vaší kuchyni. Sklenice je vyrobena z kvalitního skleněného materiálu s odolností vůči prasklinám, škrábancům a nízkým a vysokým teplotám. Disponuje lehkým žáruvzdorným borosilikátovým sklem s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu studeného či teplého nápoje po dlouhou dobu. Díky této termoizolační vlastnosti zůstává vnější vrstva sklenice chladná a nedochází k nechtěnému popálení. Originální sklenici můžete využít na přípravu kávy latté macchiato, frappé, či k podávání míchaných drinků, domácích limonád a jiných nápojů. Manipulace s ní je velmi jednoduchá díky praktickému uchu. Sklenice je vhodná do myčky na nádobí. Objem 400ml.

Akční výrobek Skleněný hrnek Latte Macchiato Toro, 400ml originál od značky TORO jednoduše získáte právě za extra cenu! Výhodně za super cenu 241 Kč.