Skleněná nádoba Delimano 110034217 ke kuchyňskému robotu, 1,5l

Kvalitní a skvělý pomocník Proměňte svého kuchyňského robota v mixér přidáním této praktické skleněné nádoby pro ještě... více informací »
Skleněná nádoba Delimano 110034217
Značka: Delimano
899 Kč
Více informací
Kvalitní a skvělý pomocník Proměňte svého kuchyňského robota v mixér přidáním této praktické skleněné nádoby pro ještě...

Kvalitní a skvělý pomocník Proměňte svého kuchyňského robota v mixér přidáním této praktické skleněné nádoby pro ještě bohatší příběh vašeho oblíbeného kuchyňského spotřebiče! Pokud jste milovník smoothies nebo palačinek, je tato sklenice přímo pro vás. Má nerezové lopatky a je z kvalitního skla. Lahodné smooothie i těsto na palačinky Delimano nástavec na multifunkční kuchyňský robot o objemu 1,5 l. Může tak posloužit například k přípravě mandlového mléka, ovocných smoothies či těsta na palačinky pro celou rodinu. Po stisknutí jednoho tlačítka se uvede do provozu nůž z nerezové oceli poháněný silou 1000W pro opravdu jemnou tekutinu a tedy výsledným produktem. Navíc po použití je mytí velmi snadné – nádobu lze vložit do myčky.

Levný kousek Skleněná nádoba Delimano 110034217 ke kuchyňskému robotu, 1,5l od skvělé a známé značky Delimano máte možnost získat u nás skutečně výhodně. Právě teď za cenu 899 Kč.