Síťový kabel AQ CAT5e, 15m

Síťový kabel AQ CAT5e, 15m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva... více informací »
Síťový kabel AQ CAT5e
Značka: AQ Vision
193 Kč
Více informací
Síťový kabel AQ CAT5e, 15m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva...

Síťový kabel AQ CAT5e, 15m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva konektory, které jsou typu RJ-45. Pomocí této kombinace budete schopni propojit jednotlivá zařízení, jako je například stojní počítač nebo notebook přímo s vaším routerem a během okamžiku budete využívat připojení na internet. Jeho délka je 15 metrů. Akční a ve slevě produkt Síťový kabel AQ CAT5e, 15m lze získat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v sekci notebooky. Mrkněte na parádní produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu.

Tento neodolatelný výrobek Síťový kabel AQ CAT5e, 15m od dodavatele s dlouholetou historií AQ Vision snadno můžete získat zrovna dnes pořád výhodně! Teď za akční cenu 193 Kč.