Síťový kabel AQ CAT5e, 10m

Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva... více informací »
Síťový kabel AQ CAT5e
Značka: AQ Vision
99 Kč
Více informací
Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva...

Síťový kabel AQ CAT5e, 10m Síťový kabel AQ CAT5e se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Na svých koncích obsahuje dva konektory, které jsou typu RJ-45. Pomocí této kombinace budete schopni propojit jednotlivá zařízení, jako je například stojní počítač nebo notebook přímo s vaším routerem a během okamžiku budete využívat připojení na internet. Jeho délka je 10 metrů.
Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost najít jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v rubrice notebooky! Připravili jsme ještě další zboží ve zmíněné sekci za rozumné peníze. Populární dodavatel AQ Vision představuje vysoce kvalitní sortiment. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem více produktů od značky AQ Vision. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný kus Síťový kabel AQ CAT5e, 10m od společnosti se zárukou kvality AQ Vision získáte na našich stránkách nyní za výborné peníze! Nyní pořídíte od 99 Kč.