Silikonová forma de Buyer 199401, 30 minimadlenek, 0,63cl

Silikonová forma na mini madlenky Silikonová forma na mini madlenky - 30 kusů. Forma má hladké vnitřní povrch. Praktická... více informací »
Silikonová forma de Buyer 199401
Značka: De Buyer
629 Kč
Více informací
Silikonová forma na mini madlenky Silikonová forma na mini madlenky - 30 kusů. Forma má hladké vnitřní povrch. Praktická...

Silikonová forma na mini madlenky Silikonová forma na mini madlenky – 30 kusů. Forma má hladké vnitřní povrch. Praktická nepřilnavá forma z potravinářského silikonu zaručuje rovnoměrné pečení, podtržené vysokou kvalitou. Vhodná do trouby, do mikrovlnné trouby i do vodní lázně. Tento akční produkt lze nakoupit přímo tu na našem webu v oblíbené rubrice formy na pečení. Nyní koupíte ještě další produkty z naší kategorie za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky De Buyer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Silikonová forma de Buyer 199401, 30 minimadlenek, 0,63cl od společnosti s úžasnou pověstí De Buyer jde získat momentálně ve výhodné akci. Akční ceny od 629 Kč.