Silikonová forma de Buyer 196401, na 6 briošek, 8 cm

Silikonová forma na briošky Silikonová forma pro přípravu sladkých, slaných, horkých, studených a zmrazených pokrmů. Vhodná pro... více informací »
Silikonová forma de Buyer 196401
Značka: De Buyer
699 Kč
Více informací
Silikonová forma na briošky Silikonová forma pro přípravu sladkých, slaných, horkých, studených a zmrazených pokrmů. Vhodná pro...

Silikonová forma na briošky Silikonová forma pro přípravu sladkých, slaných, horkých, studených a zmrazených pokrmů. Vhodná pro přípravu 6 briošek. Formu je možné použít do trouby, vodní lázně i mrazáku. Praktická nepřilnavá forma z potravinářského silikonu zaručuje rovnoměrné pečení, podtržené vysokou kvalitou. Doporučuje se ruční mytí, nevhodné do myčky.Super produkt je k získání právě tady u nás v oblíbené sekci formy na pečení! Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z naší sekce za rozumné peníze. Tato vyjímečná značka De Buyer vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.! A tady je důkaz!

Tento skvělý kousek Silikonová forma de Buyer 196401, na 6 briošek, 8 cm od odblíbeného výrobce De Buyer jednoduše získáte právě teď u nás se slevou. V současnosti za 699 Kč.