Set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví... více informací »
Set pro uchování nedopitých lahví
Značka: Prestigio
790 Kč
Více informací
Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví...

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA102PS Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? To zařídí Set pro uchování nedopitých lahví vína značky Prestigio. Tuto sadu využijete v domácích podmínkách, ale také ve vaší restauraci či baru. Obsahuje vakuovou pumpu a zátky na běžné víno i šampaňské. Na zátkách přijde vhod možnost zaznamenat čas uzavření. Vakuová pumpa Díky této pumpě vám vydrží otevřená láhev v lednici až týden. Stačí odsát vzduch. Pumpa je čistě mechanická, nemusíte tedy řešit nabíjení baterie. Vakuová zátka s datem Vakuová zátka udrží víno déle čerstvé. Zátka navíc umožňuje zaznamenat čas opětovného uzavření, takže snadno pohlídáte datum trvanlivosti. Zátka na šampaňské Speciální zátka na šampaňské a jiné druhy šumivých vín drží opravdu pevně. Zařídí tak, aby bublinky z nápoje nevyšuměly. Dárkové balení Sadu dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý a kompaktní design zapadne do každého interiéru.

Kvalitní produkt Set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio od známého předního výrobce Prestigio jednoduše můžete pořídit tady v akci! Levně za cenu 790 Kč.