Set na chlazení vína Prestigio

Chladicí sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na... více informací »
Set na chlazení vína
Značka: Prestigio
990 Kč
Více informací
Chladicí sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na...

Chladicí sada na víno Prestigio PWA101CS Dáváte si víno chladit do ledu a nevyhovuje vám, jak rychle led taje a máčí vše okolo? S touto sadou na víno už nemusíte. Chladicí obal udrží víno v té správné teplotě. Sada obsahuje také dvě zátky, na klasickou lahev a speciální zátku na šampaňské. Ideální teplota Zapomeňte na kyblíky s ledem. Díky chladicímu obalu se speciálním gelem uvnitř vychladíte víno na tu správnou teplotu. Stačí obal vložit předem do mrazáku. Plná chuť vína Díky vakuové zátce se zabudovanou pumpou víno tak rychle nezvětrá. Pumpa totiž odsaje přebytečný vzduch a drží pevněji než korek. Zátka na šampaňské Speciální zátka na šampaňské a jiné druhy šumivých vín drží opravdu pevně. Zařídí tak, aby bublinky z nápoje nevyšuměly. Dárkové balení Sadu dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý a kompaktní design zapadne do každého interiéru.

Oblíbený a akční produkt Set na chlazení vína Prestigio od dodavatele s dlouholetou historií Prestigio jednoduše seženete právě nyní na našich stránkách za super peníze. Nyní nakoupíte za 990 Kč.