Sekáček Ken Hom, nerez, 18cm

Kuchařský nůž Ken Hom KH511 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní náčiní, které je... více informací »
Sekáček Ken Hom
Značka: Ken Hom
790 Kč
Více informací
Kuchařský nůž Ken Hom KH511 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní náčiní, které je...

Kuchařský nůž Ken Hom KH511 Pokud milujete asijské speciality, rádi si je připravujete doma a marně hledáte opravdu kvalitní náčiní, které je vhodné právě pro tuto kuchyni pak už hledat nemusíte, ale jednoduše si pořiďte sekáček Ken Hom Ecxellence. S tímto speciálním nožem bude příprava asijských pokrmů hračka a všechny pochutiny, které si na ní připravíte, si určitě vychutnáte. Kvalitní materiál Čínský kuchařský nůž Ken Home Excellence se může pochlubit ostrou, 18 cm dlouhou čepelí z kvalitní nerezové oceli a 12centimetrovou ergonomickou rukojetí vyrobené z odolného černého plastu, která se při krájení a řezu pohodlně drží. Nožem naporcujete maso i zeleninu a můžete s ním dokonce krájet přes kost. Pro umytí lze využít myčku nádobí, ale abyste zachovali perfektní ostrost čepele, je lepší zvolit šetrné ruční mytí. Hodně oblíbený výrobek máte možnost pořídit bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice kuchyňské pomůcky. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární sekce ve výhodné akci.

Tento kvalitní a levný kousek Sekáček Ken Hom, nerez, 18cm od značky s dobrým jménem Ken Hom pohodlně získáte právě teď u nás za extra cenu! Nyní pořídíte jen za 790 Kč.