Samsung – USB 3.1 Flash Disk 128GB – Fit Plus

Větší úložiště, menší rozměry Přidá vám mnohem více místa, ale sám ho zabere minimum. Připojením flash disku FIT Plus k... více informací »
Samsung - USB 3.1 Flash Disk
Značka: Samsung
872 Kč
Více informací
Větší úložiště, menší rozměry Přidá vám mnohem více místa, ale sám ho zabere minimum. Připojením flash disku FIT Plus k...

Větší úložiště, menší rozměry Přidá vám mnohem více místa, ale sám ho zabere minimum. Připojením flash disku FIT Plus k jinému zařízení okamžitě získáte další rozsáhlé úložiště, které však díky svým rozměrům může snadno zůstat i dlouhodobě zapojené. Ke svému obsahu tak budete mít přístup kdekoliv a kdykoliv. A navíc podporuje rozhraní USB 3.1, soubory tedy přenesete rychle a spolehlivě. Nechejte ho zapojený Získejte úložiště, které budete mít vždy k dispozici. Kompaktní FIT Plus při zapojení do vašeho zařízení nijak nepřekáží a současně vám poskytne více prostoru pro data. Do notebooku, chytré TV nebo i automobilu ho díky jeho designu zapojíte bez obav, že byste o něj omylem zavadili. Vždy připraven k přenosu Nemusíte šetřit místem. A naopak ušetříte svůj čas. Nejnovější standard rozhraní USB 3.1 poskytuje rychlost čtení až 300 MB/s, takže vás při přenosu dat nebude nic zdržovat. Například 3GB video ve 4K UHD kvalitě z flash disku FIT Plus zkopírujete do svého počítače během 10 sekund. Na dosah tak budete mít mnohem více filmů, her i hudby. Pětinásobná ochrana Vaše data budou vždy v naprostém bezpečí – kdekoliv. Prvotřídní technologie a bohaté zkušenosti s výrobou flash disků společnosti Samsung činí z FIT Plus mimořádně spolehlivé úložiště. Odolává vodě, nárazům, extrémním teplotám, magnetům i rentgenovému záření. A to vše s pětiletou zárukou. Ve slevě tento produkt Samsung – USB 3.1 Flash Disk máte možnost nakoupit přímo tady u nás ve známé sekci notebooky! Nyní si můžete koupit akční kusy ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Samsung může nabídnout velmi kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Exkluzivní produkt Samsung - USB 3.1 Flash Disk 128GB - Fit Plus od značky s dlouholetou tradicí Samsung dostanete tady a teď ve slevě! Za bezkonkureční cenu 872 Kč.