Samsung Externí SSD disk T7 touch-500GB-stříbrný

Externí disk Samsung SSD T7 Touch Máte data, o která opravdu nechcete přijít? Ať už se jedná o rodinné forografie, zdravotní záznamy nebo... více informací »
Samsung Externí SSD disk
Značka: Samsung
2 424 Kč
Více informací
Externí disk Samsung SSD T7 Touch Máte data, o která opravdu nechcete přijít? Ať už se jedná o rodinné forografie, zdravotní záznamy nebo...

Externí disk Samsung SSD T7 Touch Máte data, o která opravdu nechcete přijít? Ať už se jedná o rodinné forografie, zdravotní záznamy nebo důležité smlouvy, disk T7 Touch se postará o jejich komplexní ochranu. Nejen že je odolný proti nárazu, má také čtečku otisků prstů, takže se k vašim datům nedostane nikdo nepovolaný. Pro práci i volný čas Pořád na půl cesty mezi prací a koníčky? Vše pro ně potřebné můžete mít nyní na jediném tenkém disku, který se vejde do dlaně. Nemusíte se bát o svá pracovní data při běhání v parku a disk je zároveň dost rychlý i na hudbu nebo hry. Navíc díky připojení přes USB je kompatibilní s většinou zařízení od laptopu, přes konzoli, tablet, až po smartphone. Závratná rychlost Disk zvládá číst a zapisovat rychlostí 1 050/1 000 MB/s, což je téměř desetkrát rychleji než pevný točitý disk. Jen je potřeba připojit ho k zařízení podporující USB 3.2 Gen 2. U starších typů může mírně zpomalovat, ale ani tak u disku nestrávíte půlku mládí. Ohromná výdrž Každé SSD něco vydrží. Je odolnější než starší točité disky, kterým se často stal osudným jediný pád na zem. Navíc má hliníkový povrch, který jeho výdrž ještě zvyšuje. Bez problémů zvládne pád ze 180 cm. Vysoká bezpečnost Zabudovaná čtečka otisků prstů zvládne spravovat čtyři otisky naráz, můžete tak disk sdílet v rodině nebo s kolegy. Když disk začne číst, čtvereček se čtečkou se navíc rozbliká LED světlem, takže víte, že teď by mohl být citlivější na ztrátu energie a podobně.

Oblíbený a kvalitní produkt Samsung Externí SSD disk T7 touch-500GB-stříbrný od top výrobce Samsung snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 2 424 Kč.