Sada sklenic na červené víno Pasabahce 44238/6 Enoteca, 6x650ml

Sada sklenic na víno Pasabahce Enoteca Chybí ve vaší domácnosti sklenice na oblíbené červené víno? Pak se vám jistě zalíbí ty od značky... více informací »
Sada sklenic na červené víno Pasabahce
Značka: Pasabahce
384 Kč
Více informací
Sada sklenic na víno Pasabahce Enoteca Chybí ve vaší domácnosti sklenice na oblíbené červené víno? Pak se vám jistě zalíbí ty od značky...

Sada sklenic na víno Pasabahce Enoteca Chybí ve vaší domácnosti sklenice na oblíbené červené víno? Pak se vám jistě zalíbí ty od značky Pasabahce, které svým jednoduchým, ale elegantním designem skvěle zapadnou do každé místnosti a určitě vám i perfektně sednou do ruky. Jsou vyrobeny z kvalitního skla, s objemem 650 ml a v balení najdete šest kusů. Tak neváhejte a vychutnávejte si víno nebo i jiné drinky z krásných skleniček.
Unikátní produkt Sada sklenic na červené víno Pasabahce 44238/6 Enoteca, 6x650ml pořídíte bez problémů tady na webu ve známé kategorii sklenice. Nyní si můžete pořídit jiné výrobky ve zmiňované rubrice za rozumné peníze.

Kvalitní a levný produkt Sada sklenic na červené víno Pasabahce 44238/6 Enoteca, 6x650ml značky Pasabahce je dostupný zde za výprodejovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 384 Kč.